Skip links

#novacapuluscoffee

Novacapulus Coffee olarak, bu tutkuyu paylaşmanın önemini çok iyi biliyoruz. Her fincan kahvemizde, yılların deneyimi ve özenle seçilmiş kahve çekirdeklerinin eşsiz tadını bulabilirsiniz.

Tecrübeli Ekibimiz İle Yanınızdayız.

Oteller İçin

Kahve Dükkanınız için

Sizin İçin

ESPRESSO
ESPRESSO

FİLTRE KAHVE
FİLTRE KAHVE

TÜRK KAHVESİ
TÜRK KAHVESİ

KAPSÜL KAHVE
KAPSÜL KAHVE

DİĞER ÜRÜNLER
DİĞER ÜRÜNLER

Kahvenin Online Dünyasında Keşfe Çıkın

Novacapulus Coffee , kahve tutkunlarını online alışveriş dünyasına davet ediyor. Size en iyi kahve deneyimini sunmak için buradayız. Hemen keşfe çıkın ve favori kahvenizi seçin!

Lezzetin Zirvesine Yolculuk

Novacapulus Coffee'nin Kahve Çeşitleri

Kahve tutkunuzu zirveye taşımak için hazır mısınız? Novacapulus Coffee olarak, özenle seçilmiş kahve çeşitlerimizle kahve deneyiminizi unutulmaz kılacak bir yolculuğa çıkarıyoruz.

Her damak zevkine hitap eden bu özel kahve çeşitleri, en taze ve kaliteli kahve çekirdekleriyle hazırlanır. Novacapulus Coffee ile kahve tutkunlarını unutulmaz bir lezzet yolculuğuna davet ediyoruz.

Gelenekten Geleceğe

Serkahveci Çavuşzade İbrahim Ağa

Sarayın ilk kahve ustalarından olan Serkahveci Çavuşzade İbrahimağa’dan devraldığımız Türk kahvesi kültürünü temsil etmek ve daha ileriye taşımak için ulusal ve uluslararası çalışmalarımız devam etmektedir. 500 yıllık geleneksel Türk kahvesi lezzetini , geleneksel kavurma yöntemi ile kavurarak, taş değirmenlerde öğütüp sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Sarayda kahve sunumu 4 kişi ile yapılırdı. Kahveci başı en önde sırmalı bir havlu ile, arkasında boş fincanları ve su bardağını tepside taşıyan bir kahveci, bir arkasında sol eli ile güğümü taşıyan bir kahveci ve en son da ise boş tepsi ile diğer bir kahveci sıraya dizilirlerdi. Üçüncü sıradaki kahveci elindeki güğümden, ikinci sıradaki kahvecinin elindeki tepside bulunan boş fincanlara kahveyi dökerdi, baş kahveci ise bu fincanı alır Sultana sunardı.

1540’lı yıllarda Kanuni Sultan Süleyman’ın Yemen Valisi olan Özdemir Paşa, lezzetine hayran kaldığı kahveyi İstanbul’a getirmiştir. Türk kahvesi , sarayın görkemli salonlarında, 40 kişilik kadrolu kahveci ustaları ( Serkahveciler ) tarafından özenle Sultan’a servis edilmiştir.

Geçmişten bugüne, geleneksel kahve kültürünü modern teknolojiyle birleştirerek, her fincanda muhteşem bir lezzet deneyimi sunuyoruz.

Güvenli SSL

256-Bit Ödeme

Güvenli Ödeme

İyzico Güvencesiyle

İndirimler

Daha Az Ödeyin!

Bu web sitesi, web deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır.